майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 
tel. 0542 78-98-35
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

МІНЦИФРА ЗАПУСТИЛА ПЛАТФОРМУ, ЩО ПОЛЕГШИТЬ ЩОДЕННУ РОБОТУ ЦНАП

Платформа Дія Центрів — онлайн-майданчик, що спростить взаємодію громадян та працівників Центрів надання адмінпослуг. Ми прагнемо, щоб якість обслуговування у ЦНАПах перевищила очікування відвідувачів. Запуск Платформи Дія Центрів — наступний крок до сучасного держсервісу в кожному куточку України.

Зараз ключовою точкою доступу до держпослуг є ЦНАП. Лише за перше півріччя цього року українці отримали там понад 10 млн послуг.

БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН ТРЕНІНГ ДЛЯ ПІДПРИЄМИЦЬ

В межах спільного проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Міжнародної організації праці (МОП) «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» оголошується набір на безкоштовний онлайн тренінг для жінок-підприємиць, представниць мікро-, малого та середнього бізнесу (МСБ) у Сумській області.

Навчальна програма спрямована на отримання знань і розвиток навичок ведення бізнесу за допомогою інструментів інтернет-торгівлі. Навчальна програма сприятиме подоланню наслідків, пов’язаних із пандемією COVID-19 у ринковому середовищі.

ЄДИНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ

Офіс з розвитку підприємництва та експорту запускає міжнародну версію Єдиного експортного веб-порталу на платформі Дія.Бізнес.

21 вересня 2021 року Офіс з розвитку підприємництва та експорту запустить міжнародну версію Єдиного експортного веб-порталу — онлайн-платформи для імпортерів та закордонних компаній, зацікавлених в експорті, на платформі Дія.Бізнес.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА РЕГІОНАЛЬНОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖМАЙНА

Під головуванням першого заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Тараса Савченка 14 вересня 2021 року відбулось чергове засідання регіональної робочої групи з питань ефективності використання державного майна в Сумській області.

Під час засідання обговорено та визначено шляхи подальшої роботи щодо виведення із фонду захисних споруд, а також передачі в комунальну власність об’єктів цивільного захисту населення та об’єктів житлового фонду, які не увійшли до статутних капіталів господарських товариств. Також розглянуті питання щодо опрацювання об’єктів незавершеного будівництва державної власності та колективне звернення мешканців багатоквартирного житлового будинку по вул. Аерофлотській, 4 у місті Суми.

ЛІДЕРСТВО В ЕКОНОМІЧНОМУ РОЗВИТКУ

Відкрито реєстрацію на навчальну програму «Лідерство в економічному розвитку» для посадових осіб органів місцевого самоврядування та державних службовців у Сумській області

В межах спільного проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Міжнародної організації праці (МОП) «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» відкрито реєстрацію на навчальну програму для посадових осіб органів місцевого самоврядування та державних службовців у Сумській області.

ДООПРАЦЮВАННЯ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ

10 вересня під головуванням директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації Олександра КУЧКОВА проведено робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації.

На нараді обговорено питання доопрацювання технічних завдань на проекти регіонального розвитку, що включені до Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на 2021-2027 роки.