майдан Незалежності, 2,
м.Суми, 40000 

е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
facebook

 

СВОЇ ДЛЯ СВОЇХ

 

З метою підтримки малого і середнього бізнесу та жителів Сумщини в умовах венного часу Сумське обласне об’єднання організацій роботодавців у співпраці з керівництвом ТРЦ «КИЇВ» проводять акцію «СВОЇ ДЛЯ СВОЇХ».

З 15 серпня по 15 жовтня 2022 р. усі охочі можуть реалізувати товари, послуги, сільськогосподарську продукцію та інше на території торгівельного центру «КИЇВ» (м. Суми, вул. Кооперативна, 1).

НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РИНКУ АВТОМОБІЛЬНОГО ПАЛЬНОГО ЗНИЖУЮТЬСЯ ЦІНИ

Регіональний ринок автомобільного пального поступово продовжує наповнюватися необхідною кількістю нафтопродуктів та скрапленого газу. В результаті цього досягнуто ринкового балансу попиту і пропозиції, що призвело до очікуваного початку зниження цін.

Так, за даними моніторингу Держпродспоживслужби у Сумській області протягом останнього місяця середньообласні роздрібні ціни на АЗС знизилися:

ПЛАТФОРМА ПІДТРИМКИ ЕКСПОРТУ NAZOVNI

 

Міністерство закордонних справ України створило спеціальну платформу підтримки експорту NAZOVNI, яка дозволяє українським компаніям знаходити нові можливості експорту товарів і послуг.

NAZOVNI — це сервіс глобалізації українського бізнесу, створений для просування товарів і послуг за кордоном за сприяння українських дипломатичних установ. Усі посольства підключені до нової цифрової платформи та готові допомагати бізнесу

НА СУМЩИНІ МІКРО- ТА МАЛИЙ БІЗНЕС, ЩО ПОСТРАЖДАВ ВІД ВІЙНИ, ЗАКЛИКАЮТЬ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ОТРИМАННЯМ КОМПЕНСАЦІЇ ЗБИТКІВ

Для надання допомоги суб’єктам господарювання, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, з резервного фонду обласного бюджету цьогоріч виділено 5 мільйонів гривень. Наразі 6 суб’єктів господарювання Сумщини вже подали заяви на отримання допомоги, повідомив перший заступник керівника обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО

Так, за отриманням відповідної компенсації звернулися по два представники підприємництва Сумської та Тростянецької громад, по одному – Андріяшівської громади Роменського району та Глухівської громади Шосткинського району.

СТАРТ ПРОГРАМИ «єРОБОТА»

З 1 липня в Україні стартувала програма «єРобота», яка передбачає надання шести безповоротних грантів на участь в які можна зареєструватися через український електронний сервіс державних послуг Дія.

Про це під час засіданні Уряду повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. «Це гранти на створення власної справи, розширення малого й середнього бізнесу, а також отримання нових навичок для нової кар’єри. Це шість проектів, які дозволять створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць», — підкреслив глава Уряду.

СТАРТУЄ БЕЗОПЛАТНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ПРО ЦИФРОВУ ТРАНСФОРМАЦІЮ БІЗНЕСУ В УМОВАХ ВІЙНИ

 

Освітній проєкт «Цифровізація бізнесу: як зростати в умовах війни» покликаний надати бізнесу дієві інструменти цифрової трансформації, показати, як доставляти клієнту якісний користувацький досвід і навіть нарощувати прибуток. Війна не зупинить розвиток

Міністерство цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес та компанія IAMPM проведуть 5 безоплатних вебінарів для підприємців на тему цифрової трансформації бізнесу в умовах війни.