пл.Незалежності,2,
м.Суми, 40030 
tel. 0542 63-13-25 
fax 0542 62-03-35 
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Розвиток підприємництва

оновлено 28.04.2016

Актуальна інформація

Регуляторна діяльність

Фінансово-кредитна підтримка

Дозвільна система

Об'єкти інфраструктури підтримки підприємництва

Громадські організації підприємців

Навчання та стажування

Рада підприємців при Сумській
обласній державній адміністрації

Вільні об'єкти

Нормативно-правова база з питань
розвитку та підтримки підприємництва

Інформація про наявні суб'єкти
підприємницької діяльності

Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації разом з іншими структурними підрозділами Сумської обласної державної адміністрації та радою підприємців при Сумській обласній державній адміністрації, районними державними адміністраціями, виконавчими комітетами міських рад розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 18.04.2016 № 195-ОД «Про розроблення проектів регіональної та місцевих програм розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки» розроблено проект Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області (далі – проект Програми).

Метою Програми визначено створення сприятливих умов для провадження на території області  діяльності суб’єктами малого і середнього підприємництва, підтримки та розвитку такого підприємництва шляхом формування дієвої системи умов, стимулів і мотивацій до реалізації економічного потенціалу регіону.

Запрошуємо до обговорення проекту Програми, що триватиме до 28 травня 2016 року. Свої пропозиції надавати Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, каб. 111) або на електронну адресу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )